marginesstrona główna          mapa portalu           polityka cookies             kontakt z redakcją
marginesFitness i diety             Zdrowie mężczyzny             Uwodzenie kobiety             Pieniądze            Technologie i gadżety
 
marginesKategoria: Pieniądze
marginesmargines

5 grzechów głównych. Czego naprawdę boi się facet?

To nie prawda, że mężczyźni niczego się nie boją. Na ogół jednak ich problemy dotyczą z goła innego zakresu, w porównaniu do tego o czym wspominają w ankietach kobiety.

Czytaj też: http://www.log-system.pl/promocje.html i www.pokryciadachowe.biz.pl/elementy-wyposazeniowe-i-detale-budowlane-ze-szkla-szklo-hartowane/,.

czytaj więcej

Sprawdź: , oraz , .

Chcesz zbudować dojrzały biznes? Pomyśl o planie

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest wcale tak proste, jak może ci się wydawać po przeczytaniu kilku książek o amerykańskich multi-milionerach.

czytaj więcej

Dlaczego twoja firma nie odnosi sukcesów?

Prowadzenie własnej firmy jest często trudniejsze, niż mogłoby ci się to wydawać. Istnieje wiele segmentów działalności, których na co dzień nie dostrzegasz.

czytaj więcej

Zrób porządek w portfelu przed wakacjami

Maj to już ostatni czas, aby zrobić ostateczny porządek w swoim domowym budżecie tuż przed wakacjami.

czytaj więcej

Zadbaj o identyfikację wizualną swojej firmy

To jak prezentuje się twoja firma w oczach potencjalnych klientów nazywamy tożsamością biznesową. Ta ukształtowana jest pod wpływem ściśle wyznaczonych treści, celi oraz idei.

czytaj więcej

Skoncentruj się na pracy

Nie możesz się skupić na pracy? Chodzisz nadal rozkojarzony, bo coś odwraca twoją uwagę? Sprawdź, dlaczego stałeś się więźniem we własnym ciele i wyeliminuj raz na zawsze prawdziwych niszczycieli koncentracji.

czytaj więcej

Jak zdążyć z projektem na czas?

Kolejny raz od swojego szefa słyszałeś, że spóźniłeś się z planowanym raportem? Jeśli masz problem z organizacją czasu, a pracujesz w stresującym środowisku, to oznacza, że musisz przyjąć ścisłą strategię działania.

czytaj więcej

 

 
marginesJesteśmy na Facebooku
 
Wszystkie prawa zastrzeżone | Copyright © 2013 fortumo.pl

portal dla mężczyzn z charakterem | kontakt | mapa portalu | cookies